Szkolenia komputerowe

Dla osób zainteresowanych rozwojem w kierunku branży IT przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy na poziomie podstawowym, który obejmuje między innymi zagadnienia z zakresu:

  • bezpieczeństwa w Sieci (zabezpieczanie danych osobowych, tworzenie „mocnych” haseł, chronienie się przed oprogramowaniem szpiegującym, wirusami, itp.)
  • wiedzy pozwalającej na samodzielne, proste reperacje elementów wchodzących w skład komputerów i laptopów (min. wymiana twardego dysku, naprawy w ramach uszkodzonych części)
  • przegląd najpopularniejszego aktualnie oprogramowania – zarówno pod kątem systemu, zabezpieczania danych, programów przydatnych do różnorodnych prac graficznych, jak i wielu innych

Szkolenie trwa 8 godzin, zaś jego koszt wynosi 120 złotych. W ramach szkolenia każdy z uczestników otrzymuje od nas pendrive o pojemności 32 GB oraz materiały ze szkolenia.

Do chwili obecnej przeprowadziliśmy już łącznie 20 szkoleń zarówno dla grup, jak i osób indywidualnych. W razie ewentualnych pytań dotyczących naszego szkolenia – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Aby obejrzeć naszą stronę dedykowaną szkoleniom kliknij na odnośnik poniżej…

Social MediaKomputerySprzedaż AllegroMateriały eksploatacyjneSzkolenia komputerowePozycjonowanieTworzenie WWWSprzedaż części do samochodów i motorówWprowadzenie produktów Twojej firmy na AllegroRękodziełoKontakt

VIParche.pl – Wszelkie Prawa Zastrzeżone
facebook.com/VIParche