Social Media

 1. Prowadzenie kampanii na FB

Masz fanpage? Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do większej grupy odbiorców? W takim razie – kampanie reklam płatnych na FB to rozwiązanie stworzone dla Ciebie!

Czy wiesz, że od pewnego czasu Facebook ucina zasięgi organiczne Twoich postów, za pomocą specjalnego algorytmu? (tzw. „Edge Rank”). W obecnej chwili, post opublikowany na Twoim fanpage’u nie dociera nawet do wszystkich użytkowników, którzy polubili Twoją stronę. Jak w takim razie dotrzeć do możliwie dużej grupy odbiorców zainteresowanych naszymi produktami? Z pomocą przychodzi tu system Facebook Ads, dzięki któremu możesz dobrać dokładnie sprecyzowany target i zainteresować swoją firmą wiele osób, w krótkim czasie.

Oczywiście, jak wszystkie działania marketingowe w Sieci – także i w tym przypadku należy umiejętnie posługiwać się dostępnymi narzędziami. Pozwoli Ci to uniknąć tzw. „przepalania budżetu” oraz osiągnięcia Twoich celów, przy jednoczesnym, maksymalnym zredukowaniu wydatków. Nie potrafisz tego zrobić? Nic nie szkodzi – z chęcią Ci w tym pomożemy!

Co osiągniesz współpracując z nami?

 • Dotarcie do zdefiniowanej przez Ciebie grupy odbiorców – podajesz nam sprecyzowaną przez Ciebie „personę Klienta” lub pomożemy Ci w jej stworzeniu.
 • Prowadzisz lokalny biznes? Świetnie! Dobierzemy dla Ciebie odpowiednio dobraną grupę odbiorców pod kątem demograficznym.
 • Chcesz wzmocnić swój wizerunek w Sieci, pozyskać leady biznesowe, a może więcej oddanych i aktywnych fanów na Twoim fanpage’u? – niezależnie, jaki masz cel, pomożemy Ci go zrealizować poprzez odpowiednią kreację reklamy oraz przekierowanie ruchu we wskazane przez Ciebie miejsce docelowe.
 • Realizacja podstawowego założenia biznesowego: wzrost obrotów Twojej firmy

Podczas pracy nad Twoją kampanią wykorzystujemy najlepsze, dostępne rozwiązania oraz własne, autorskie pomysły. Nieustannie raportujemy również postępy podjętych działań, abyś transparentni, aby nasi Klienci mieli zarówno możliwość wpływu i późniejszych modyfikacji, ale także – 100% pewność i zadowolenie z podjęcia współpracy z nami.

 1. Kompleksowe działania w ramach Social Media

Jak wiesz, media społecznościowe nie kończą się na Facebooku. Coraz większe grono odbiorców zyskują w Polsce portale typu Instagram, LinkedIn, Snapchat, czy Twitter. Zastanawiasz się, jak dobrać odpowiednie kanały komunikacji ze swoimi potencjalnymi Klientami, aby w pełni optymalnie wykorzystać je do swoich celów biznesowych? Pomożemy Ci podjąć tą decyzję oraz poprowadzić odpowiednie działania w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć widoczność Twojej firmy w ramach Social Media.

Dlaczego jeden portal jest niewystarczający? Odpowiedź na to pytanie kryje się w strategii multichannel. Najczęściej Twój potencjalny Klient nie podejmuje decyzji zakupowej zaraz po odwiedzinach na Twojej stronie. Z czasem zdarza mu się po prostu zapomnieć o tym, że w ogóle ją odwiedził. Zachęcenie go do obserwowania Twoich profili w mediach społecznościowych jest świetnym sposobem, by w subtelny, nie nachalny sposób przypomnieć mu o sobie w przyszłości! Dodatkowo, pozyskanie fana w Twoich kanałach Social Media może zaowocować wydłużeniem tzw. CLV (Customer lifetime value), czyli zwiększeniem jego wartości w perspektywie długoterminowych, wielokrotnych zakupów w Twoim sklepie. Brzmi zachęcająco, prawda? J

To tylko kilka z zalet posiadania kilku środków komunikacji w kanałach social mediów. Chcesz poznać więcej możliwych korzyści? Skontaktuj się z nami i poznaj nasz plan na kompleksowe zarządzanie Twoją firmą, prowadzące do stopniowego zwiększania jej obrotów za pomocą potężnych narzędzi, jakimi są media społecznościowe!

 1. Monitoring treści oraz konkurencji i statystyka marki

Za pomocą specjalistycznych narzędzi (min. Brand24) będziemy sprawdzać dla Ciebie zarówno działania Twojej konkurencji, monitorować „buzz” dotyczący Twojej marki, a także – śledzić interesujące Cię treści w całej przestrzeni Internetu. W dobie Internetu i wzmożonej konkurencji na rynku e-commerce oraz gwałtownego wzrostu popularności działań w ramach e-PR, monitoring marki w Sieci to już nie tylko ciekawa opcja sprzyjająca rozwojowi firmy. Aktualnie jest to „must have” każdego brandu, pragnącego rozwijać swoją działalność w oparciu o możliwości, które daje Internet.

Napisz do nas i sprawdź, jak planujemy obecność Twojej marki w miejscach precyzyjnie dobranych pod kątem Twoich celów biznesowych oraz w jaki sposób śledzimy skuteczność jej rozwoju. Poniżej kilka korzyści, które uzyskasz współpracując z nami:

 • Poznasz aktualne ruchy swoje konkurencji, mając możliwość naśladowania skutecznych działań, przy jednoczesnym wystrzeganiu się popełnionych przez nią błędów.
 • Dowiesz się, gdzie zbierają się duże grupy Twoich potencjalnych Klientów i dotrzesz do nich z ofertą swojej firmy.
 • Zapobiegniesz negatywnym komentarzom dotyczącym Twojej firmy, często prowadzącym do niebezpiecznych dla marki sytuacji kryzysowych, odpowiadając na nie zaraz po publikacji.
 • Wejdziesz w dialog ze swoimi Klientami – zarówno aktualnymi, jak i potencjalnymi, budując przez to większą świadomość swojej marki oraz pozyskując jej sympatię.
 • Dowiesz się, co ich ciekawi, byś mógł sam sprawdzić, czy Twój wizerunek oraz proponowana oferta spotyka się z ich zainteresowaniem.
 • Sprawdzisz, jak wokół Twojego biznesu narasta w Sieci „buzz”, po czym zestawisz jego wpływ ze swoimi wskaźnikami KPI. Zdziwisz się, jak wielkie przełożenie na Twoją sprzedaż potrafi on przynieść!

W trakcie wszystkich prowadzonych przez nas działań staramy się o jak najkorzystniejszy współczynnik ROI, dlatego też zapewniamy Ci bieżące raportowanie, ze stałym wglądem w przeprowadzane przez nas działania. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że po wygaśnięciu okresu umowy i sprawdzeniu efektów naszej pracy, Twoja inwestycja okazała się nietrafiona.

Jeśli posiadasz jakieś pytania odnośnie szczegółów naszych metod, bądź jesteś zainteresowany rozpoczęciem z nami współpracy – zapraszamy Cię do kontaktu. Nasi specjaliście z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoja pytania oraz rozwieją wątpliwości związane z działaniami promującymi Twoją firmę w sieci.

Marketing szeptany, określany również jako WOMM (ang. word of mouth marketing) jest wciąż jedną z najskuteczniejszych form pozyskiwania zainteresowania marką oraz reprezentowanych przez nią usług, bądź produktów. Celem tej formy marketingu jest wywołanie tzw. „buzzu”, czyli rozmów, a także interakcji wokół oferty firmy. W branży digital marketingu jest ona obecnie niemal nieodłącznym elementem strategii większości przedsiębiorstw w ramach ich działania w Sieci.

WOMM, poza wymienionymi powyżej zaletami potrafi nieść ze sobą również wiele dodatkowych korzyści. Zaliczyć można do nich między innymi:

 • pozyskiwanie ruchu na stronie, który w realny sposób przekłada się na konwersję
 • możliwość uzyskania linków, mających korzystny wpływ na pozycjonowanie strony
 • szansa na osiągnięcie tzw. „efektu viralowego”
 • otrzymanie od potencjalnych odbiorców dodatkowych informacji odnośnie ich potrzeb, pozwalających nieustannie ulepszać ofertę firmy

Działania w ramach marketingu szeptanego niosą ze sobą również jednak ryzyko negatywnego odbioru marki, dlatego istotnym jest, aby podejmować je po odpowiednim przemyśleniu, rozplanowaniu i poprzez zastosowanie właściwych metod. Bardzo często bowiem marketing szeptany określany jest również mianem „marketingu szemranego”, w związku z niewłaściwym wykonaniem, kiedy to nabiera on charakteru zwykłego, nachalnego spamu.

Nasza firma posiada zarówno bogate doświadczenie, jak również odpowiedni zasób wiedzy w zakresie WOMM. Ze swojej strony oferujemy Ci pełne raportowanie prowadzonej kampanii, wraz z jej skutkami w postaci ruchu na Twojej stronie, a także – możliwość weryfikacji każdego z postów jeszcze przed jego publikacją. Taka forma współpracy umożliwia nie tylko w klarowny sposób sprawdzenie naszej skuteczności, ale także – dać Ci pełne poczucie bezpieczeństwa przy budowaniu Twojej marki.

Jeśli temat marketingu w Sieci jest dla Ciebie nowością, bądź nie chcesz samodzielnie ryzykować podejmowaniem nie odpowiednich decyzji, które będą rzutować na dalszy rozwój Twojego sklepu, bądź firmy w Internecie – zdaj się na profesjonalistów.

Odezwij się do nas i porozmawiajmy o współpracy, a gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany z efektów naszych działań!

Odezwij się do nas klikając na link z kontaktem

Social MediaKomputerySprzedaż AllegroMateriały eksploatacyjneSzkolenia komputerowePozycjonowanieTworzenie WWWSprzedaż części do samochodów i motorówWprowadzenie produktów Twojej firmy na AllegroRękodziełoKontakt

VIParche.pl – Wszelkie Prawa Zastrzeżone
facebook.com/VIParche